קידום אורגני בגוגל – מה זה בכלל?

ניווט מהיר

על מנת להבין את החשיבות העליונה שטמונה בקידום אורגני בגוגל, חשוב להבין בראש ובראשונה מה זה בכלל אומר. כמו כן, קידום אורגני בגוגל נקרא כך מהסיבה הפשוטה כי מדובר על אסטרטגיית קידום שמתייחסים לאופן שבו אנו מעודדים את הגולשים השונים להגיע ישירות אל תוך האתר לא באמצעות קמפיין ממומן שתלוי בתקציב השיווקי, אלא בצורה טבעית יותר. למעשה, קידום אורגני בגוגל שמתבצע בצורה איכותית, יכול להוביל לעלייה ניכרת בכמות הכניסות לאתר, לרבות כאשר מדובר על כניסות איכותיות של קהל יעד רלוונטי. 

 

הגדלת התנועה והחשיפה לאתר שלכם

 

אחד היתרונות הבולטים ביותר של קידום אורגני בגוגל טמון בעובדה כי מדובר על אסטרטגיית קידום שמייצרת תנועה איכותית יותר לתוך האתר, ולאורך זמן ממושך. זאת בעוד כי מודעות פרסום מופיעות גם עבור הגולשים שאינם מחפשים מוצר או שירות, בשונה מהקידום האורגני שדרכו מגיעים הגולשים אל האתר דרך מנוע החיפוש של גוגל, כאשר הם יודעים מה הם מחפשים. נוסף על כך, במידה וקידום ממומן בגוגל או לחילופין בפייסבוק תלוי בתקציב שלכם, הרי שקידום אורגני עובד ללא כל הגבלה. כך למעשה, ניכר כי מדובר על אסטרטגיית קידום משתלמת יותר לטווח הרחוק שכן, היא לא רק מגדילה את החשיפה למותג שלכם, אלא שהיא גם מעניקה לכם את האפשרות להגיע ללידים איכותיים במיוחד. 

 

רגע, האם זה מתאים גם לאתר שלי?

 

חד משמעית, ללא כל קשר לסוג האתר שלכם, או לסוג השירותים והמוצרים שאתם מציעים באתר שלכם. עליכם לזכור, כי בין אם הגולשים באינטרנט מחפשים אחר חנות רהיטים בתל אביב ובין אם הם מחפשים אחר שירותי ייעוץ פיננסי בכפר סבא, את מרבית המידע הם יקבלו דרך מנוע החיפוש של גוגל. הם נמצאים שם במטרה לחפש אחר שורה רחבה של שירותים ומוצרים ולכן, באמצעות עבודה נכונה ומדויקת, ניתן להגיע בדיוק אל קהל היעד הרלוונטי, ולמשוך את תשומת ליבם של הגולשים בצורה הרבה יותר פשוטה. 

 

מחפשים מקדם אתרים תותח שיסייע לכם במטלת הקידום אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? מרגישים שנבלעתם בין כל האפשרויות השונות שסובבות סביבכם, ולא בטוחים במי כדאי לכם לבחור? אם כך, הגיע הזמן לפנות לצוות המקצועי של ניר אזולאי

בטוח שיעניין אותך גם:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
פופולרי באתר