טיפים לבחירת חברה המספקת שירותי ניקיון

ניווט מהיר

כיצד לבחור חברה המספקת שירותי ניקיון היא שאלה שחוזרת על עצמה לא פעם ולא פעמיים שכן, מדובר על מטלה לא פשוטה, בעיקר לאור היצע האפשרויות הרחב בענף. למעשה, לאור הצורך ההולך וגובר, יותר ויותר בעלי עסקים ומשפחות שוכרים שירותי ניקיון, בין אם מדובר על חברת ניקיון משרדים ובין אם מדובר על חברה המספקת שירותי ניקוי חניונים. אז איך מבצעים את הבחירה הנכונה מתוך מגוון האפשרויות הרחב? ובכן, על מנת לעשות לכם סדר בבלאגן, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור נכונה:

  • סוג הניקיון – ענף הניקיון הוא ענף רחב המונה בתוכו שורה רחבה של שירותי ניקיון, החל מניקיון בתים לאחר שיפוץ, ניקיון משרדים, ניקיון בתים פרטיים וכיוצא בכך. לכן, מוטב להתאים את הבחירה לסוג הניקיון הנדרש ולוודא כי החברה עליה שמתם עין אכן מתמחה בסוג הניקיון שאתם צריכים. 
  • מכשור – את המכשור שבעזרתו מתבצע הניקיון חשוב להתאים לחיפויים, למשטחים וכן גם למוצרים השונים שעוברים ניקוי. משכך, לפני שאתם פונים לשירותיה של חברה המספקת שירותי ניקיון, מומלץ להבין מה אתם צריכים לנקות ולבצע תיאום ציפיות מול החברה במטרה להתאים את הבחירה בצורה מדויקת. 
  • חומרי גלם – בעידן המודרני של היום, ישנן לא מעט חברות המספקות שירותי ניקיון באמצעות שימוש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה. במילים אחרות – מומלץ לבחור בחברה שכזו מהסיבה הפשוטה שחומרים שהם אינם ידידותיים לסביבה עשויים לסכן את האנשים שנמצאים במקום שכן, מדובר על חומרי ניקוי שמכילים חומרים כימיים וכימיקלים מזיקים. 
  • רמת המקצועיות – את רמת המקצועיות של החברה עליה שמתם עין תוכלו לבחון באמצעות מספר דרכים שונות. לדוגמא, תוכלו להיעזר בחוות דעתם של אנשים שאתם מכירים כמו קולגרות, בעלי עסקים אחרים, שכנים, חברים או בני משפחה שבחרו באותה החברה. בנוסף, באמצעות שיטוט קצר באינטרנט, תוכלו להיחשף לשורה רחבה של ביקורות שיעניקו לכם את האפשרות לגבש בחירה מדויקת יותר בהתאם לצרכים שלכם. 
  • עובדים חוקיים – במידה ואתם לא מעוניינים להסתבך עם החוק, כדאי לוודא כי אתם פונים לחברה אשר מעסיקה את עובדיה באופן חוקי, בין אם מדובר על ניקיון חד פעמי ובין אם מדובר על שירות קבוע. 
  • הסכם עבודה – פרמטר אחרון וחשוב לא פחות יהיה לוודא כי החברה מנסחת הסכם עבודה שעליו שני הצדדים צריכים לחתום, הסכם עבודה בו כל סעיפי העבודה מפורטים בצורה ברורה, בין אם מדובר על שעות העבודה, כמות הפעמים שיתבצע ניקיון בשבוע, התעריף שהוסכם, מה צריך לנקות בכל פעם וכיוצא בכך. למעשה, מדובר על הסכם שיעיד כי אכן מדובר על חברה מקצועית שבטוחה בעצמה, ומעניקה לקהל לקוחותיה ראש שקט בכל הנוגע לתהליך הניקיון. 
בטוח שיעניין אותך גם:
רוצים לקבל עזרה?
השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר
פופולרי באתר